Jemu

22. listopad 2009 | 19.42 |

Slzy na krajíčku a smutno v duši. Okurky s majonézou, co řeknou víc, než si myslíš. Pár hloupých vět a svět se točí opačným směrem. Jednou, dvakrát, třikrát? Bude to jiné? Jsi uspávač, který mě budí ze sna a já jen těžce oddechuju, pak v nevhodných chvílích předstírám záchvaty kašle - to, aby to pro nás oba nebylo příliš trapné, nebo spíš naopak. Žila jsem omámením, snad z nostalgie a ty jsi se nezměnil, ani o kousek. Snad jsi jen ještě o trochu vyšší než dřív. Nerad tančíš a mlčíš, čímž mě donekonečna zraňuješ - jako malou holku. Asi to netušíš, ale zrovna teď mám pocit, že bez tebe už nebudu moc ani dýchat - a uvidím tě zase? Do třetice všeho dobrého ne? Chtěla bych znát kouzlo, jak dostat tě k sobě ve všech dimenzích světa. Mám slanou duši a jsem i trochu sobecká. Ten pocit, že tě třeba nikdy neuvidím a přitom to zas tak těžké není - tedy teoreticky. Nesnáším praxi a taky to jak řídíš. Necháváš mě myslet, že ti na mě nezáleží a třeba tomu i tak je a nikdy jsi se neusmál.

Chtěla bych do světa vykřičet, že jsi hrozny protiva, že jsi mi fuk a připadáš mi trochu hloupý. Ale jde to snad? Vždyť já miluju ty tvé zvyky a to o nich občas jen slyším pár slov - kdo jiný by si skládal a třídil špinavé věci do kufru? Nevím jak dál, jak dál myslet, pohybovat se, psát a co já vím, co všechno ještě. Přesně tomuhle by jsi se zase pořádně zasmál a to je asi ten fakt, přoc si připadám jako ta nejmenší holka na světě.

Chtěla bych jen malinké znamení, jak udělat to dál tak, aby vše bylo, jak si nejvíc ze všeho přeji, ale některé věci jsou jen v pohádkách (a špatných filmech).

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Jemu dreamy (alenka) 28. 11. 2009 - 14:56