20.listopadu 2009...Kouzelná obětí

20. listopad 2009 | 19.00 |

Mám vážně vztek.

Víte, jsem obyčejnou holkou. Ukřivděnou, potěšenou, smutnou i odcela zábavnou - v tuhle vlastnost tedy vážně doufám. Jsem dívka, co chodí po ulici a sama pro sebe se usmívá - a občas taky zpívá, ale tohle je přísně tajné. Potají s ním koketuju - ikdyž zrovna tohle dělám asi vážně mizerně a doufám, že všechny ty pohledy s jiskrami v očích pochopí. Mám se fajn a potají, jen tehdy, když jsem sama, dýchám řádně zhluboka - to abych si užila každičký moment. Taky tancuju, docela obstojně, na to nesmím zapomenout. Jsem prostě obyčejnou dívku, co je spokojená sama se sebou a přesně tato stránka osobnosti je tou nejpyšnější a já ji za to mám doopravdy ráda.

Mám vážně velký vztek.

Ten co vás nakopne a probudí. Nutí vás bránit všechny, které milujete jako lvice a být na ostatní tak trochu provokativně zlá. A když vás tenhle stav celou pohltí pak nechcete už býti jiná. Chcete být drzá slušná holčička, která je ochotná bojovat spravedlivě a pro cokoliv. A hrozně vás to baví - to mi věřte, to přísahám na celou mou duši.

Mám vážně hrozně velký vztek,

na všechny ty pitomce, kteří nechapou vyjímečnost mých přátel a přidělávají jim zbytečné starosti. Na hlouposti, které někdy někdo řekl. Pořádně prskám a za chvíli se směju na celý svět. Mají zkrátka smůlu, mě jde dostat velmi ztěžka. Jsem přece vyjímečná - obyčejně, barevně, laskavostí i tím znamínkem na krku.


Lipped. by treacherous-x on deviantART

Nenechte se zmást tm, že se venku horší počasí, že vás štve škola, rodiče, cokoliv. Usmívejte se pořád a dokola, vždyť vám úsměv jistě sluší. A klidně mějte vztek - spolu se mnou, braňte se, ale jen do spravedlivé míry a nenechávejte nikoho povídat o vás špatná slova, jste přece vyjímeční, nebo se snad pletu?

Krásné sluneční i zachmuřené dny přeje

Sophie

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: 20.listopadu 2009...Kouzelná obětí kate:) 20. 11. 2009 - 22:31