O mužích

2. září 2012 | 01.48 |
› 

Dnes jsem hrozně chtěla psát o nespravedlnostech. Nejsou to jen malichernosti, jako že když chcete jet na výlet, tak prší. Je to o příkoří, které vnímám již delší dobu. "Všichny osoby opačného pohlaví, co by stály za hřích, jsou šťastně zadané." . Řekla jsem to.

Abych to uvedla na pravou míru. Jsem obvyklá holka. Mám sklon přehánět, milovat, tančit, křičet i nenávidět. Mám průměrný vzhled, trošku bláznivé sny a víru ve svou jedinečnost. Mám i zásadní chybu... Zamilovávám se do zadaných mužů.

Zadaý muž je zcela zvláštní skupina. Alespoň dle mého průzkumu. Žadný z mých objektů zájmu za poslední rok nebyl bez přítelkyně a já jen nevím čím to je. Právník S., sinolog D., iranista K.... všichni. Jsou nesmírně milí, okouzlují mě svými úsměvy a na jejich facebookových profilech se zrcadlí fotky s neodolatelnými kráskami, domácími hospodinkami i podivínkami všeho druhu.

A proto jsem začla být trochu smutná. Hlavně proto, že si uvědomuji, do jakého věku jsem dorostla. Do věku, kdy je každý muž buď zadaný nebo idiot. Tomu jsem kdysi nevěřila, všechny vážné vztahy byly daleko a já jen nečinně přihlížela cizím rozchodům a nalézání. A teď je pozdě.

Každé roční období mě trochu změní, některá utvrdí v pravdě, jiná otočí o stovky stupňů, ale pořád jsem to tak trochu já. Naivní, čekající, doufající...

Až potkáte skvělého svobodného muže, prosím, řekněte, že na něj už pěknou dobu čekám.

Vaše oddaná Sophie

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: O mužích pajenka®svetu.cz 02. 09. 2012 - 11:27
RE: O mužích miriabel 02. 09. 2012 - 17:09
RE: O mužích cerviq®pise.cz 20. 09. 2012 - 11:43
RE: O mužích sayonara®pise.cz 24. 09. 2014 - 11:06